15
Жов

Біля метро викорчували пеньки, обрізали сухе гілля дерев і вивезли сміття – продовжується облаштування території

Біля станції метро «Контрактова площа» продовжується облаштування території «Спаського кварталу». Раніше вже були встановлені лавки, вазони із декоративними деревами, облаштовані паркувальна зона для автомобілів, пішохідна доріжка, триває догляд за деревами та інше.

А вже сьогодні за сприяння Ігоря Шевченка розпочали впроваджувати проект ландшафтного дизайну території: обрізали сухе гілля, надали форму деревам, викорчували сухі пеньки, почали облаштування клумб, очистили значну частину території від сміття і бур’яну. Роботи триватимуть і надалі, зокрема, території підготують для подальшого висадження дерев та інших рослин: квіти, газон, дерева та кущі згідно з ландшафтним дизайном.

“Спаський кварал – це величезний проект, який розпочався давно і втілюється протягом довгого часу. Дуже приємно, коли пересічні українці дякують нам за встановлені лавки, прибрану територію, закуплені вазони з деревами. Це мотивує, будемо продовжувати працювати далі й розраховуємо на підтримку суспільства”, – підкреслив Ігор Шевченко.